Objednávka knih

Hezký den, děkuji, že zvažujete objednávku knih z nakladatelství RONADO.

Pokud chcete knihu podepsanou autorem nebo nakladatelkou Jarmilou Doležalovou st., rozenou Šťulíkovou, popřípadě s věnováním pro někoho blízkého, prosím, napište toto přání do kolonky „Zpráva pro nás“. Velmi se všem omlouvám, že nemohu zajistit podpis paní Sylvy Šimsové.

Knihu si také můžete zakoupit přímo ve Včelákově, v tom případě prosíme o telefonickou domluvu předem.

V regionu je možnost rozvozu knih autem.

V případě objednávky nad 480,- je poštovné zdarma (toto platí pouze na území ČR). Při objednávce knihy Osud jménem Ležáky Vám tak nebude účtováno poštovné, které činí jako balíček do ruky 140,- Kč. Kniha má více jak dva kilogramy, pokud by byla odeslána za čtvrtinovou cenu jako obyčejný balíček, v takovém případě není žádný doklad o odeslání a převzetí zásilky. Takto bychom knihu odeslali pouze na přímé vyžádání zákazníkem.

Ostatní knihy zasíláme doporučeně, maximální cena poštovného s balným je pak 61,- Kč (v ceně je obálka s bublinkovou výstelkou).

Publikace „Osud jménem Ležáky“„Ležáky známé i neznámé“ a  knihu Sylvy Šimsové Láska v exilu 1949–1950: Z deníků a dopisů Sylvy Šimsové a Karla Janovického“ je možné zakoupit v knihkupectvích po celé republice, kam je distribuuje Kosmas s.r.o.

S poděkováním za případnou objednávku

Jarmila Doležalová st.


    Opište prosím následující kód: captcha

    Pokud máte problémy s odesláním formuláře, stačí poslat objednávku e-mailem na adresu: info@dolezalova-lezaky.cz