Právě vyšlo: Plamínek vlasů

Poezie v dnešní době zažívá revoluční znovuzrození. A právě Plamínek vlasů je kniha pro ty, kdo ho chtějí zažít. Očista od názoru, že číst básně je nuda, přichází v posledních letech celosvětově v podobě internetu a mladých autorů publikujících prostřednictvím sociálních sítí. Instapoezie se stala odrazem dnešní doby, a nejen mezi mladou generací zaujala výjimečné místo. Jeroným Široký, alias @kuk.s.city, jak zní jeho pseudonym, pod kterým vydává své básně právě na instagramu, se ve své prvotině věnuje celospolečenským tématům a potřebě dospívajícího člověka zorientovat se ve světě a vytvořit si svůj vlastní názor, ale také intimní lyrice. Snaží se spojovat současný trend s klasickou tvorbou a Plamínek vlasů tak tvoří most mezi dvěma světy.

Jeroným Široký je český debutující básník tvořící převážně na internetu. V současné době studuje maturitní ročník na gymnáziu v Plzni. Věnuje se moderní poezii a její popularizaci mezi mladou generací. Svou tvorbu uveřejňuje na instagramovém účtu @kluk.s.city.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Admin2. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.